Fantaasia foorum ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fantaasia foorum ^^

“Abandon the search for Truth; settle for a good fantasy”
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  Logi sisseLogi sisse  RegistreeriRegistreeri  

 

 Lemmik Eesti kirjanik

Go down 
+5
Nimue
CuteBrokenBabyDoll
Ülim Kurjus
KSaphira
allie
9 posters
AutorTeade
allie
Võõras
Võõras
allie


Postituste arv : 9
Age : 29
Punktid : 10
Registration date : 29/10/2008

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeNelj Okt 30 2008, 11:28

Kes on siis teie lemmikkirjanik Eestist ? Smile
Tagasi üles Go down
KSaphira
Lord
KSaphira


Postituste arv : 1326
Age : 29
Asukoht : Eemmm.....arvutis.
Punktid : 190
Registration date : 05/10/2008

Tegelane
Nimi: Jessie
Rass: vampiir

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeNelj Okt 30 2008, 13:36

Minul pole õrna aimugi pole piisavalt eesti raama tute kirjanike vaadanud.
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com/index.htm
Ülim Kurjus
Jumalanna
Ülim Kurjus


Postituste arv : 1260
Age : 27
Asukoht : Oma voodis , nina raamatus .
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Tegelane
Nimi: Erewin Warlow
Rass: Vampiir

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeReede Okt 31 2008, 13:20

Polegi erilisi lemmikuid Eestist. Võibolla on hea, see kes-iganes-ta-ongi, kes kirjutas Anni raamatud .
Tagasi üles Go down
https://fantaasiafoorum.forum.co.ee
CuteBrokenBabyDoll
Õel võõrasema
CuteBrokenBabyDoll


Postituste arv : 650
Age : 29
Punktid : 160
Registration date : 06/10/2008

Tegelane
Nimi: Dawn Thanatos
Rass: Vampiir

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeLaup Nov 01 2008, 22:23

Aidi Vallik vms on see kes Anni kirjutas. xd Mul värkskelt meeles, sest alles lugesin, aga muidu jahm. Eestlaste seas erilisi lemmikkirjanikke tõesti ei ole. Smile
Tagasi üles Go down
Nimue
Üllas rüütel
Nimue


Postituste arv : 83
Age : 79
Punktid : 110
Registration date : 14/11/2008

Tegelane
Nimi: Cielo
Rass: Vampiir

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeReede Nov 14 2008, 21:30

Andrus Kivirähk ja A.H. Tammsaare.
Tagasi üles Go down
Gerda
Hundikutsikas
Gerda


Postituste arv : 23
Age : 31
Punktid : 10
Registration date : 06/02/2009

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeReede Veeb 06 2009, 21:33

Sass Henno ja Kivirähk.
Tagasi üles Go down
ÜlimHeadus
Harpüia
ÜlimHeadus


Postituste arv : 182
Age : 27
Asukoht : oma toas
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeKolm Veeb 25 2009, 16:32

Okei . Ma ise ei teagi , ma tavaliselt vaatan ainult siis autoreid , kui on kohustuslik kirjandus , aga kohustusliku kirjanduse raamatud on nõmedad !
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/trinity
Gerda
Hundikutsikas
Gerda


Postituste arv : 23
Age : 31
Punktid : 10
Registration date : 06/02/2009

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeKolm Märts 04 2009, 20:36

Kusjuures, see et kohustusliku kirjanduse raamatud on nõmedad, on vägagi vale arvamus. Me pidime koolis kõne tegema ning ma valisin teema "Kohustusliku kirjanduse poolt"
Tegelikult on nii, et kui kohustuslikku kirjandust poleks, jääks väga palju teadmisi saamata. See, et te tahate lugeda ainult üht tüüpi raamatuid, nt mingid ulmekad või noorteromaanid või krimkad, ei avarda teie silmaringi nii palju, kui võiks näiteks kohustusliku kirjanduse raamat avaldada. Ega neid asjatult sinna pandud pole. Kohustuslik kirjandus peaks näitama meile, kuidas mõtlesid inimesed mingil ajajärgul, kuidas ühiskond toimis ning kuidas inimesed käitusid. Aga suuresti sõltub kohustusliku kirjanduse valik ka õpetajast. Sageli valivad õpetajad päris huvitavaid raamatuid ning soovitavad ka omaltpoolt midagi. Meie õpetaja näiteks laseb meil lugeda ka selliseid raamatuid, mis tegelikult meil kohustuslik ei ole. See on väga kasulik minu meelest, üsna vaheldusrikas.
Tagasi üles Go down
Ülim Kurjus
Jumalanna
Ülim Kurjus


Postituste arv : 1260
Age : 27
Asukoht : Oma voodis , nina raamatus .
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Tegelane
Nimi: Erewin Warlow
Rass: Vampiir

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeKolm Märts 04 2009, 22:04

Mnjaa, kui kohustuslikku kirjandust poleks, siis mõni tüüp ei loeks üldse.
Aga ikkagi, mõnikord raamat lihtsalt hakkab vastu ja sa ei suuda seda läbi lugeda. Minu meelest oleks parem, kui antaks teatud raamatute vahel valida.
Tagasi üles Go down
https://fantaasiafoorum.forum.co.ee
Spring
Osav sepp
Spring


Postituste arv : 182
Age : 28
Asukoht : OuterSpace*
Punktid : 60
Registration date : 04/10/2008

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeKolm Märts 04 2009, 22:05

Ma olen Gerdaga nõus. Needki raamatud on väga ägedad ja huvitavad ning samuti olen ma nõus sellega, et kõik oleneb õpetajast. Meil on õnneks tore õpetaja, kes viitsib igaühega eraldi tegeleda ( väike kool ) ning laseb meil vahel ka valida. Näiteks sellel veerandil oli valikuvõimalustes G.Durelli " Minu pere ja muud loomad" ja Helga Nõu " Pea suu!". Valisime siis kõik " Pea suu!" ( sest teised arvasid, et see on õhukesem ja muud sellist ) ja see on tegelikult vägagi huvitav raamat ju.
Aga õpetaja käest olen ma veel saanud palju häid soovitusi, mida edasi lugeda. Ja arvutiõpetaja soovitas mulle Mati Undi " Hüvasti, kollane kass! - Võlg" , mis on nüüd üks mu lemmikraamatutest. Sealt ka mu lemmik Eesti autor - Mati Unt. Smile
Ja nüüd üritan aega saada, et raamatukokku minna ja Tuglase teoseid laenutada. Very Happy
Tagasi üles Go down
ÜlimHeadus
Harpüia
ÜlimHeadus


Postituste arv : 182
Age : 27
Asukoht : oma toas
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeReede Märts 06 2009, 15:18

Aga mõned on suhteliselt nõmedad raamatud .
Nad võiksid vähemalt meile selliseid raamatuid anda , millest ma rohkem aru saaksime .
Me ei saa eriti mingit vanast ajast aru , kuna me pole ise sel ajal elanud .
Aga muidu olen ma teiega nõus .
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/trinity
arttra
Võõras
Võõras



Postituste arv : 7
Age : 30
Punktid : 10
Registration date : 19/12/2009

Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitimeLaup Dets 19 2009, 20:39

Mati Unt ja Diana Leesalu!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lemmik Eesti kirjanik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik Eesti kirjanik   Lemmik Eesti kirjanik Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lemmik Eesti kirjanik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Lemmik laul.
» Eesti raamatud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Fantaasia foorum ^^ :: Raamatud :: Eesti raamatud-
Hüppa: