Fantaasia foorum ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fantaasia foorum ^^

“Abandon the search for Truth; settle for a good fantasy”
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  Logi sisseLogi sisse  RegistreeriRegistreeri  

 

 Namarie, herinya!

Go down 
3 posters
AutorTeade
libahunt
Näkineid
libahunt


Postituste arv : 128
Punktid : 160
Registration date : 20/10/2008

Tegelane
Nimi: Yali
Rass: libahunt

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeKolm Dets 31 2008, 23:34

Üks katse juttu kirjutada. Ma arvan et vähemalt kolm osa tuleb. Äkki isegi saate sellest kõnest aru Very Happy

Kõrvaltänav.
Umbes 9-10 aastasena tunduv türuk surub end vastu telliskiviseina. Tema ees seisab pikk, turske mees, ererohelised juuksed pealael püsti. "Tule nüüd!" keelitab mees. Tüdruk raputab pead. Mees, kes on seal juba umbes tunni viitnud, saab vihaseks ja krahmab tüdrukul käest. "Tule!"
Järsku hakkab tüdruk karjuma. "Úmin merë ta! Úmin merë ta!" kisab ta. "Mis mereta? Suu kinni!" käsutab mees. "Úmin merë ta!" karjub tüdruk nutuselt.
"Herinya! Herinya!" kostub kaugelt hõige. "Erwenna!" kiljatab tüdruk ja hakkab rabelema. "Erwenna!"
Mees tõstab tüdruku üles.
Tänavale ilmub naine, helesinine rüü lehvimas. "Herinya!"
"Erwenna!" karjatab tüdruk ja sirutab käed naise poole.
Naise selja tagant astub välja nooruke rohelisse rüütatud poiss. Naine võtab tal õlast kinni. "Á hára, Elessar!" käsutab ta.
Elessariks hüütu ei tee kuulmagi. Ta tõmbab end alhti ja sööstab mehe poole.
Ta jookseb kuidagi ebainimlikult kiiresti ja mees jääb teda jõllitama. See maksab talle kätte - Elessar jõuab talle järgi ja sasib ta jalast kinni.
Mees pillab ehmunult tüdruku maha. Too keerutab emd ruttu mehe kirjuks tätoveeritud kät vahelt välja ja jookseb naise juurde. "Erwenna!"
"Herinya! Herinya!"
Järsku lööb Elessar mehel nina veriseks ja jookseb Erwenna juure.
Siis pole tänaval enam kedagi peale veritseva ninaga punkari.
Tagasi üles Go down
KSaphira
Lord
KSaphira


Postituste arv : 1326
Age : 29
Asukoht : Eemmm.....arvutis.
Punktid : 190
Registration date : 05/10/2008

Tegelane
Nimi: Jessie
Rass: vampiir

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeNelj Jan 01 2009, 09:14

Omapärane Very Happy Tubli..
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com/index.htm
libahunt
Näkineid
libahunt


Postituste arv : 128
Punktid : 160
Registration date : 20/10/2008

Tegelane
Nimi: Yali
Rass: libahunt

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeNelj Jan 01 2009, 17:28

Uus osa teile Very Happy Ma pole kindel kas kogu see keel on õieti, mõned sõnad on ka mu enda leiutatud. Mõned ainult.


"Glandur!" hõikab keegi. Valget rüüd kandev poiss hüppab puu otsast alla. "Á tulë sinomenna!"
"Lá!"
"Kohe!"
Poiss vangutab pead ja longib maja juurde. "Mana?" küsib ta.
"Vait! Me ei tohi siin seda keelt rääkida!" sisistab Erwenna. "Am man?" narrib Glandur, vahetades kvenja sindarini vastu. Erwenna ohkab. "Tule siia! Me peame sulle selle maailma tüüpi riided selga panema ja siis vaatama, kuidas me Lorieni tagasi saame."
"Úmin merë ta." pomiseb poiss endale nina alla, kuid lisab siis valjusti: "Juba tulen."
Mõlemad lähevad majja.

Teisal potsatab ühe puu otsast alla järgmine valgesse rüütatud kuju. Ta juuksed on samuti lumivalged nagu riidedki, ja helesinised silmad säravad. "Vanya?" küsis ta.
"Mana, Verya?" kostab summutatud hääl. "Na."
Suurest roosipõõsast ronib välja sinises kuju. "Me ei tohiks seda keelt rääkida, sa tead." pomiseb Vanyaks hüütu. "Me oleme ju larparid, Bella. Vabalt võime." vastab teine. "Vanya" ehk Bella kehitab õlgu. "Suva. Lihtsalt mul ei lubata seda kodus edasi õppida. Mängime parem edasi. Mida sa teed, Casey?"
"Verya" ehk Casey ronib parajasti tagasi puu otsa. "Lu, seal on mingid imelikud kujud."
Bella vinnab end samuti üles ja kissitab silmi. "Jees. On jah mingid kujud."
Mõlemad ronivad mitu oksa kõrgemale. Ja mõlema tüdruku üllatuseks on kujud mõne hetke pärast puu all.
"Eric, Fleur, kuulake ometi!"
"Aga Erwenna, miks me nimed pidime ära muutma? Mulle meeldib Lothiriel rohkem. Ja Elessarile ei sobi Eric üldse! Ning Glandur ja Albus?"
"Kuss!" pomiseb naine. "Esiteks, ma olen Elena, mitte Erwenna. Teie olete Eric ja Fleur ja Albus ning mina olen teie ema. Senikauaks, kuni me Lorieni tagasi saame. Selge?"
Tüdruk paistab tahtvat veel midagi öelda, ent sulgeb suu. Elessar-Eric on siiamaani vaid olnud, ent nüüd hakkab temagi rääkima.
"Nõme. Hei, oodake."
Nelik peatub. "Me pole üksi." pomiseb Elessar.
Üleval puu otsas murdub Bella all olev oks ja tüdruk matsatab maapinnale.
Tagasi üles Go down
Ülim Kurjus
Jumalanna
Ülim Kurjus


Postituste arv : 1260
Age : 27
Asukoht : Oma voodis , nina raamatus .
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Tegelane
Nimi: Erewin Warlow
Rass: Vampiir

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeNelj Jan 01 2009, 18:24

Omapärane. Haldja keeeeeeeeeeel. I love you I love you I love you
Tagasi üles Go down
https://fantaasiafoorum.forum.co.ee
libahunt
Näkineid
libahunt


Postituste arv : 128
Punktid : 160
Registration date : 20/10/2008

Tegelane
Nimi: Yali
Rass: libahunt

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeReede Jan 02 2009, 16:36

Selge kvenja Very Happy
Tagasi üles Go down
Ülim Kurjus
Jumalanna
Ülim Kurjus


Postituste arv : 1260
Age : 27
Asukoht : Oma voodis , nina raamatus .
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Tegelane
Nimi: Erewin Warlow
Rass: Vampiir

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeReede Jan 02 2009, 18:18

Aga klä, miks sa Quenyat kasutad ? Sellesmõttes, et see on kõrghaldjate keel, tavaliselt kasutati Sindarini . Smile
Tagasi üles Go down
https://fantaasiafoorum.forum.co.ee
libahunt
Näkineid
libahunt


Postituste arv : 128
Punktid : 160
Registration date : 20/10/2008

Tegelane
Nimi: Yali
Rass: libahunt

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeReede Jan 02 2009, 18:37

Mulle meeldib kvenja rohkem. Ilusama kõlaga ja mulle jääb paremini meeldi. Pluss, miks nad ei võiks kõrghaldjad olla?
Tagasi üles Go down
Ülim Kurjus
Jumalanna
Ülim Kurjus


Postituste arv : 1260
Age : 27
Asukoht : Oma voodis , nina raamatus .
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Tegelane
Nimi: Erewin Warlow
Rass: Vampiir

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeReede Jan 02 2009, 18:51

Maeitea. Aga mulle on meelde jäänud umbes nii, et Quenyat kasutasid rohkem need haldjad, kes olid juba Valinori sõitnud. Smile
Tagasi üles Go down
https://fantaasiafoorum.forum.co.ee
libahunt
Näkineid
libahunt


Postituste arv : 128
Punktid : 160
Registration date : 20/10/2008

Tegelane
Nimi: Yali
Rass: libahunt

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeReede Jan 02 2009, 19:20

Eesti keeles paluks. Ehk kvenja.

Valinor...Pähh. Kui tähele paned siis need seal on haldjad ja larparid xD Täitsa kõrghaldjad muide.
Tagasi üles Go down
Ülim Kurjus
Jumalanna
Ülim Kurjus


Postituste arv : 1260
Age : 27
Asukoht : Oma voodis , nina raamatus .
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Tegelane
Nimi: Erewin Warlow
Rass: Vampiir

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeLaup Jan 03 2009, 15:15

No midaiganes. Kirjuta juba edasi . Very Happy
Tagasi üles Go down
https://fantaasiafoorum.forum.co.ee
libahunt
Näkineid
libahunt


Postituste arv : 128
Punktid : 160
Registration date : 20/10/2008

Tegelane
Nimi: Yali
Rass: libahunt

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeLaup Jan 03 2009, 17:19

Varsti. Ma ei leia oma veebisõnastikku üles.
Tagasi üles Go down
Ülim Kurjus
Jumalanna
Ülim Kurjus


Postituste arv : 1260
Age : 27
Asukoht : Oma voodis , nina raamatus .
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Tegelane
Nimi: Erewin Warlow
Rass: Vampiir

Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitimeReede Jan 16 2009, 13:53

Mh, millal sa edasi teed ? Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
https://fantaasiafoorum.forum.co.ee
Sponsored content





Namarie, herinya! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Namarie, herinya!   Namarie, herinya! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Namarie, herinya!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Fantaasia foorum ^^ :: Järjejutud-
Hüppa: