Fantaasia foorum ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fantaasia foorum ^^

“Abandon the search for Truth; settle for a good fantasy”
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  Logi sisseLogi sisse  RegistreeriRegistreeri  

 

 Tegelete muusikaga ?

Go down 
+5
FireWolf
NaNa
Ketty
KSaphira
Ülim Kurjus
9 posters
AutorTeade
Ülim Kurjus
Jumalanna
Ülim Kurjus


Postituste arv : 1260
Age : 27
Asukoht : Oma voodis , nina raamatus .
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Tegelane
Nimi: Erewin Warlow
Rass: Vampiir

Tegelete muusikaga ? Empty
PostitaminePealkiri: Tegelete muusikaga ?   Tegelete muusikaga ? Icon_minitimeNelj Märts 05 2009, 20:21

Heiia, I'm Back . Very Happy

Enivei, kas tegelete ka ise muusikaga ? Very Happy

Mina olen siis 4 aastat kunagi kooris käinud ( tulin sealt ära ) ja olen ka muusikakooli põhiprogrammi lõpetanud. Muusikakoolis õppisin ma põhiliselt nelja ainet : Klaver, Muusika ajalugu ( hõlmas palju ka kunsti ), Kellad ja ©olf. Kellasid pole ma juba mitu aastat mänginud ja see vajab meelde tuletamist. ©olfis pole ma kunagi hea olnud. Ma sooritasin oma lõpueksami kolmele, miinimum punktidele, millega läbi sai. Very Happy

Nüüd olen lõpuks klaveril Bella's Lullaby selgeks saanud * uhke * ja otsustasin käsile võtta Decode'i.

Mnjaa, aga ma peaks kunagi ka My Immortali ära lõpetama. Very Happy
Tagasi üles Go down
https://fantaasiafoorum.forum.co.ee
KSaphira
Lord
KSaphira


Postituste arv : 1326
Age : 29
Asukoht : Eemmm.....arvutis.
Punktid : 190
Registration date : 05/10/2008

Tegelane
Nimi: Jessie
Rass: vampiir

Tegelete muusikaga ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelete muusikaga ?   Tegelete muusikaga ? Icon_minitimePüh Märts 08 2009, 09:45

Laulda ma ei oska, pilli mängida pole viitsinud õppida. Ei tegele siis muusikaga aga kuulan seda tihti.
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com/index.htm
Ketty
Must ratsu
Ketty


Postituste arv : 58
Age : 30
Punktid : 10
Registration date : 08/04/2009

Tegelane
Nimi: Elizanna Von Dreef
Rass: Vampiir

Tegelete muusikaga ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelete muusikaga ?   Tegelete muusikaga ? Icon_minitimeKolm Apr 08 2009, 11:25

Võiks öelda, et laulan päris hästi ning õppisin ka Muusika ajalugu, kuskil pool aastat tagasi lõpetasin seal käimise.
Paar aastat tagasi õppisin flööti, aga see oli nii harva mil kohal käisin, niiet löödi sealt välja.
Kunagi käisin ka etv mudilaskooris.Ja oma kooli mudilaskooris ka, aga rohkem pole kooris käinud Very Happy
Laulan kodus ja õpin igasuguseid laule pähe Smile
Tagasi üles Go down
NaNa
Ahne kaupmees
NaNa


Postituste arv : 40
Age : 27
Punktid : 10
Registration date : 23/04/2009

Tegelane
Nimi: Lee Strify Fair
Rass: vampiiri ja(ei-te-kas-inim-või-libahundi) maagi hübriid

Tegelete muusikaga ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelete muusikaga ?   Tegelete muusikaga ? Icon_minitimePüh Mai 03 2009, 20:12

Ma laulan ja õpin keyboardi ehk süntekat siis,ma tahaks trumme õppida xD.
Tagasi üles Go down
FireWolf
Must ratsu
FireWolf


Postituste arv : 51
Age : 23
Asukoht : Mäksa küla.
Punktid : 10
Registration date : 01/05/2009

Tegelane
Nimi: Shadow
Rass: Libahunt

Tegelete muusikaga ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelete muusikaga ?   Tegelete muusikaga ? Icon_minitimeTeis Mai 26 2009, 14:19

Käin kooris. Kunagi sai plokkflööti mängitud, aga enam ei mängi.
Tagasi üles Go down
Spoken
Võõras
Võõras
Spoken


Postituste arv : 6
Age : 30
Asukoht : Tallinn
Punktid : 1000000000
Registration date : 03/05/2009

Tegelane
Nimi:
Rass:

Tegelete muusikaga ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelete muusikaga ?   Tegelete muusikaga ? Icon_minitimeTeis Mai 26 2009, 20:27

ma siis laulan [YTube/gaffuolen] ja mängin kidra. ise õpin, kuna arvasin alguses et oleks liiga hilja kuhugi õppima minna:D
tahan ka trumme õppida..Very Happy
laulda meeldib väääga, kuulan igast muusikat ja kirjutan ka.D:
ühesõnaga musikaalne persoon
Tagasi üles Go down
Velekene
Tark pardipoeg



Postituste arv : 2
Age : 34
Punktid : 0
Registration date : 22/07/2009

Tegelete muusikaga ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelete muusikaga ?   Tegelete muusikaga ? Icon_minitimeKolm Juul 22 2009, 17:03

Niinonii.

Löökpille on õpitud lastemuusikakooli jagu pluss aasta iseõpet.
Lisaks juran veel klahvide, bassi ja häälega, vähemal hulgal kitarriga. Nii et muusikat on elus omajagu.

Hetkel on 3 aktiivset ja 3 mitteaktiivset muusikagrupeeringut.
Tagasi üles Go down
Spring
Osav sepp
Spring


Postituste arv : 182
Age : 28
Asukoht : OuterSpace*
Punktid : 60
Registration date : 04/10/2008

Tegelete muusikaga ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelete muusikaga ?   Tegelete muusikaga ? Icon_minitimeNelj Juul 30 2009, 15:29

Hmmmh. Tegelen muusikaga küll. Very Happy
Eeeh, muusikakooli läksin 4-aastaselt, alguses küll kaks aastat eratunde klaveris, aga pärast sain juba päris muusikakooli sisse. Smile
Muusikakooli lõpetasin sel kevadel, klaveri süvaõppes, mis tähendab, et olen õppinud ka muusikaajalugu, solfed¾ot, saadet ja ansamblimängu. Very Happy
Ja jään lisa-aastale ka veel. Very Happy

Muidu iseseisvalt olen õppinud ja õpin ikka veel kitarri, vähesel määral oskan plokkflöödist ka paar viisikest välja puhuda. Very Happy

Vahepeal tuleb selline loominguline laks ka peale mulle, niiet siis ma mitu päeva üritan laule kirjutada. Very Happy Ja need laulud suudan ma imekombel paari nädala jooksul ära unustada ja lehed, kus need peal on, ära kaotada. Very Happy
Aga loomise rõõm on toredam, kui laulmise rõõm! Very Happy

Kooris laulan ka. Kuigi parema meelega tuleks sealt ära. Wink Meeldib rohkem üksinda ja omaette jorisedes lihtsalt viisijupikesi lauda, kui kõigiga koos midagi leelotada. Very Happy
Aga noh, jah. Very Happy

Niiet ma võin siis öelda, et natukene ma ikka tegelen muusikaga. Very Happy

Praegu oleks suur soov omada elektrikitarri ja trumme ning õppida t¹ello ja viiult. Smile
Tagasi üles Go down
EleyaTheMystique
Kõrtsmik
EleyaTheMystique


Postituste arv : 27
Age : 30
Asukoht : Metsas, kus kõik on elus, taevas, kus pole midagi, maal, kus on ainult vabadus:)
Punktid : 10
Registration date : 28/07/2009

Tegelane
Nimi: Eleya Mystique
Rass: Vampiir

Tegelete muusikaga ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelete muusikaga ?   Tegelete muusikaga ? Icon_minitimeTeis Aug 04 2009, 20:32

Hmm, mina olen Laulu tüüpi siis, kahjuks elan maakandis, nii et ei ole eriti häid võimalusi laulmise või pillimängu õppimiseks, aga tulevikus tahan kindlasti sellega tegeleda.
Tagasi üles Go down
Ketty
Must ratsu
Ketty


Postituste arv : 58
Age : 30
Punktid : 10
Registration date : 08/04/2009

Tegelane
Nimi: Elizanna Von Dreef
Rass: Vampiir

Tegelete muusikaga ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelete muusikaga ?   Tegelete muusikaga ? Icon_minitimeReede Sept 18 2009, 18:46

Laulmine on ylek6ige Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tegelete muusikaga ? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tegelete muusikaga ?   Tegelete muusikaga ? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tegelete muusikaga ?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Fantaasia foorum ^^ :: Muu :: Muusika-
Hüppa: