Fantaasia foorum ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fantaasia foorum ^^

“Abandon the search for Truth; settle for a good fantasy”
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  Logi sisseLogi sisse  RegistreeriRegistreeri  

 

 Lovestory ( kl )

Go down 
3 posters
AutorTeade
ÜlimHeadus
Harpüia
ÜlimHeadus


Postituste arv : 182
Age : 27
Asukoht : oma toas
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Lovestory ( kl ) Empty
PostitaminePealkiri: Lovestory ( kl )   Lovestory ( kl ) Icon_minitimeReede Mai 22 2009, 20:38

Jeiii .. tsaoo , ma hakkasin siis kirjutama omale järjejuttu siia . Etsiis , teen selle kohta ka pisikese võistluse , et varsti võite juba vaadata võustluste teemat . Ja selle võistulse eest võib ka võita auhindu .

Lovestory 1. osa
Martini ja Hanna kokkusaamine

Tere , mina olen Hanna . Ma olen 15-aastane . Ma olen pruunide pikkade juustega tüdruk ja suht pikka kasvu . Mu silmad on sinised ja nina on kole . Mulle meeldib oma koolist üks hullult kobe poiss . Ta nimi on Martin . Tal on rohelised silmad mustad juuksed .
Nagu alati arvan , et olen kole . Kuigi paljud ütlevad , et olen ilus , siiski ei usu ma seda . See on ainult ju vanemate jutt . Oma koolist käin läbi ainult kahe tüdrukuga , nad on mul bestid , nende nimed on Triin ja Kristi .
Meie koolis käib ka üks tuntumaid , kellel on hästi palju raha ja ta meeldib kõigile meie kooli poistele , peale Martini , sellepärast ta mulle meeldibki . Muide see tüdruk kellest ma just rääkisin on Angela . Ta on väga ülbe ja õel . Ta arvab , et ma olen prükkar , nagu ma näeks selline välja . Aga mainiks veel ära , et ega mul eriti ilusad asjad pole , niiet mul pole lootustki , et ma meeldiks Martinile .
Kord läksin kooli ja nägin Martinit , ta vaatas mulle otse silma ja naeratas . See oli esimene kord , kui ta mulle otsa vaatas . Just , kui Martin hakkas minu poole sammuma , tulid Triin ja Kristi , ning Martin pöördus ja läks tagasi .
Kristi ja Triin : "Tsau"
Mina : "jjou"
Kristi : "Kas lähme üles . ?"
Mina"Muidugi!"
Kuna ma ei meeldi Angelale , siis püüab ta mu elu põrguks teha . Kui keegi mulle meeldib , või ta saab teada millegist , siis püüab ta seda iga hinna eest eirata .
Jõudsime üles ja esimene asi mida ma nägin oli , et Martinil hakkas tund kõrval klassis . Ma vahin teda suu ammuli , ma ei uskunud ise ka seda . Ning ta vaatas ka mulle otsa . Kui järsku komistasin millegi osta . Vaatasin ja nägin , et Angela oli mulle jala ette pannud . Vaatasin teda halva pilguga , kui Martin tuli ja aitas mul asjad kokku panna . Ma olin nii imestuses , et ma vaatasin teda koguaeg suu ammuli . See hetk oli nii ilus . Kuni Kristi tõmbas mind üles ja me läksime klassi . Ma tahtsin nii väga teda veel näha , ning võtsin õpikus , läksin koridori ja istusin aknalaua peale . Ning järsku oli minu kõrval Martin . Ta vaatas mind nii armsalt .
Martin : "Tere , mina olen Martin!"
Mina : [i]"T-t-tere , m-m-mina o-o-olen H-hanna .
Ma isegi ei saanud aru mida ma tegin , aga nüüd sain aru , et see polnud uni . Vaid et ta oli siiski minu kõrval . Ma ise ka ei saanud aru , et ma kokutasin .
Martin : Kas sa kokutad . ?"

Mina : Mina , ? , ei kindlasti mitte . !"
Martin : Aaa.. Näed sul jäi veel üks asi maha , su pastakas .
Mina : Aaa... aitähh ,! "*naeratasin*
Martin : Niiet meil hakkavad kõrvuti klassides tunnid , et ma ei tea , Äkki näeme sööklas ."
Mina : "okei , näeme seal Tsau "
Martin : "Tsau ."
Need viis tundi venisid nii pikalt , ma tahtsin nii väga juba sööklasse koos Martiniga saada . Ma ei suutnud üldse keskenduda .
Lõpuks said need viis pikka ja väsitavat tundi läbi .
Läksin sööklasse võtsin natuke toitu , kuid Martinit polnud kuskil näha . Ma püüdsin rahulik olla ja mõelda , et äkki läheb tal kauem aega . Mu kannatus oli juba katkemas ja ma olin untu äärel , kui keegi järsku minu lauda istus .
Martin :"Tsau Hanna . "
Mina : "Tsau Martin . "
Martin : "Tead , ma mõtlesin , et mul ei ole eriti täna midagi kodus teha . Et äkki saaks kuskil kokku võinii . Kui sulle sobib .
Ma ei olnud kindel kas ma võin minna , kuna tavaliselt mu isa ei luba mul nii hilja välja minna : "Ja muidugi võib . Ega mul ka eriti kodus midagi teha pole . "
Martin :"Et saaks kuskil kell 19.00 kooli ees kokku . "
Mina : " Okei . "
Ma olin nii elevil . Ma oleks tahtnud veel temaga rääkida , kuid tunni kell käis ja ma pidin tundi minema . Veel kaks tundi ja need venisid veel pikemalt . Kuid lõpuks olid siiski tunnid läbi .
Läksin garderoobi ja nägin Martinit . Läksin vahetasin riided ära , ning läksin õue .
Hakkasin koduteele minema , kui Martin jälle minu juurde tuli .
Martin :"Tundub nagu meil oleks ühine tee . " ja ta naeratas .
Mina : "Lahe läheme koos äkki , kui sulle sobib . "
Äkki jooksis meie juurde Angela ja hakkas Martiniga midagi rääkima . Sel hetkel sain aru , et Martinile siiski meeldib Angela . Ja läksin edasi . Kui läksin kuulsin veel , kuidas Angela rääkis , et sa käid selliste prükkaritega ringi . Äkki märkas Martin , et ma olin tema kõrvalt kadunud .
Ning ta jooksis mulle järgi .
Martin :"Hanna , kuhu sa kiirustad. ?"
Ma olin nutmise äärel ja ütlesin : "Sulle meeldib ka see Angela . ?"
Martin : "Ei , muidugi mitte , ta lihtsalt käib mulle pinda . ! Ja ta jälle naeratas .
See oli lihtsalt nii armas , kuidas ta mulle koguaeg naeratas . Koduteel käies käisime hästi aeglaselt , kuna meil oli paljust rääkida . Lõpuks jõudsime minu maja juurde .
Martin : See ongi sinu maja , ? , ma elan siit ko,m maja edasi . !"
Mina : "Okei , etsiis täna kell 19.00 kooli ees , Tsau "
Martin :"Jah , Tsau . "
Läksin ruttu tuppa , et riideid valida . Käisin veel ennem pesus , et ikka ilus välja näha . Valisin enda kõige ilusamad riided . Roosa õlapaeltega pluusi , ning must puuvillane jakk . Alla panin musta seeliku retuusid . Ning laenasin emalt väikese kontsaga kingi . Kuna oli soe , siis polnud vaja midagi erilist jopet peale panna . Läksin aksesuaare vaatama . Leidsin imeilusad kõrvarõngad ning kaelaketi . Meikisin end nats , panin kahte roosat lauvärvi , ripsmedu¹¹i . Vaatasin veel natukene telekat , kuni kell oli 18.46 . Oli vaja minema hakata . Kuna selle ajaga oli juba pimedaks läinud , siis kartsin natuke minna . Kuid ma võtsin julguse kokku ja läksin . Tänaval tuli vastu väga palju mehi , kes mina vaatasid . Lõpuks jõudsin kohale ja kedagi polnud . Kuidagi kõle oli ja juba kartsin natuke . Järsku hakkas kuskilt mingi mürin ja viie sekundi pärast oli mingi auto minu ees . Ma olin kindel , et see on Martini auto . Ja see oligi .
Martin : "Sa tulidki ."
Mina : " Jap . "
Martin : " Sa oled täna päris ilus . "
Mina : " Aitäh , sul on ka väga ilus auto . !"
Ning korraga läks auto uks lahti ja sealt astus välja ..

Seda kes autost välja astub , seda saate teada järgmises osas . Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/trinity
ÜlimHeadus
Harpüia
ÜlimHeadus


Postituste arv : 182
Age : 27
Asukoht : oma toas
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Lovestory ( kl ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lovestory ( kl )   Lovestory ( kl ) Icon_minitimeReede Mai 22 2009, 20:39

Etsiis kriitikat ja , kas kirjutan edasi või mitte . Sorry .. kui kirjavigu on .
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/trinity
Ülim Kurjus
Jumalanna
Ülim Kurjus


Postituste arv : 1260
Age : 27
Asukoht : Oma voodis , nina raamatus .
Punktid : Ei arvestata. =)
Registration date : 14/09/2008

Tegelane
Nimi: Erewin Warlow
Rass: Vampiir

Lovestory ( kl ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lovestory ( kl )   Lovestory ( kl ) Icon_minitimeEsm Mai 25 2009, 18:53

Düüd, normaalne. Ainult see jäi häirima, et sa kasutad punktide ees tühikuid ja otsekõne valesti kasutad. Mees, see, mida sa kasutad on Msn'i kõne, kasuta ikka õigesti otsekõne. Very Happy
Tagasi üles Go down
https://fantaasiafoorum.forum.co.ee
NaNa
Ahne kaupmees
NaNa


Postituste arv : 40
Age : 27
Punktid : 10
Registration date : 23/04/2009

Tegelane
Nimi: Lee Strify Fair
Rass: vampiiri ja(ei-te-kas-inim-või-libahundi) maagi hübriid

Lovestory ( kl ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lovestory ( kl )   Lovestory ( kl ) Icon_minitimeTeis Juun 02 2009, 12:40

Tahan juba teada,mis järgmises osas juhtub!!! Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lovestory ( kl ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lovestory ( kl )   Lovestory ( kl ) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lovestory ( kl )
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Fantaasia foorum ^^ :: Järjejutud-
Hüppa: